Але враховуючи те, що холодильники нового покоління — це примхливі та чуткі прилади, їм необхідна стала подача електроенергії.

Сучасні холодильники характеризуються мінімальним необхідним запасом стійкості до стрибків і перепадів в мережі. Однією з чутливих запчастин холодильника є компресор – а це недешева складова, майже серце. Тому для захисту холодильників з електронним управлінням просто необхідний стабілізатор напруги.

Зазвичай люди при придбанні стабілізатора неправильно оцінюють параметри приладів, вибираючи популярну модель і підвищену ціну. Зовнішній вигляд не завжди відповідає високій якості стабілізатора. Для вибору рекомендується керуватися критеріями, які допомагають економити гроші і вибрати якісний прилад.

Основними даними для якісного вибору стабілізатора для холодильників є потужність даного апарату і значення пускового струму компресора.

Результат пошуку зображень за запитом "стабілізатор напруги для холодильника"

Як зазначено вище базовим критерієм для стабілізатора напруги є його потужність. Розрахувати її неважко, все буде залежати від даних потужності холодильника. А цей параметр можна знайти або у технічній документації або зазирнути на задню стінку приладу. Дану цифру треба розділити на коефіцієнт 0,65, тоді отримується повна потужність. Те, що вийде у підсумку необхідно помножити на 3 та отримати потрібну потужність стабілізатора. З огляду на викладене, визначається, що стабілізатор потрібно встановлювати одним іх двох методів:

— окремо встановити на різні пристрої;

— або один на всіх домашніх помічників.

Наступна ключова складова – це діапазон вхідної напруги стабілізатора. Стабілізатори напруги для холодильників мають бути оснащеніширокими межами робочої напруги, ніж діапазон відхилень в електричній мережі. Крім цього важлива і точність стабілізації (діапазон вихідної напруги), величину якого можна знайти в технічній документації стабілізатора. Для більшості сучасних холодильників цілком достатньо точності стабілізації в межах 5-7%.

Важливим називають також показник шуму. Удвохз холодильником стабілізатор видавати такий шумовий дует, від якого по ночах не вдасться заснути нікому з сімейства!

Для того, щоб максимально ефективно обрати сабілізатор напруги требі врахувати технічні характеристики холодильника, які вказані у документації. Для стабілізатора напруги, який потрібен для сталої роботи холодильника, повинні бути такіхарактеристики — достатній запас потужності та малий рівень похибки. Така умова забезпечить продуктивну та якісну роботу холодильника, особливо коли виникне пускова потужність для запуску. В разі коли стаються скачки і перепади на швидкодію трансформатора впливає стабільність і якість синусоїди вихідної напруги.

Якщо докласти зусиль і прорахувати всі параметри для стабілізатора напруги, в залежності від технічних показників холодильника та даних напруги електричної лінії, то в підсумку буде отримання якісного та надійного захисту від передчасного виходу з ладу. Адже саме це допоможе збільшити експлуатаційний термін побутових помічників та зекономити кошти на ремонт.

Інженери компанії стаб.укр рекомендують стабілізатор напруги для холодильника, від львівської тм «ЛВТ» модель АСН-600