Якими бувають міжкімнатні двері: основні типи конструкцій

Будь-які господарі мріють про те, щоб у них вдома панували затишок та краса. Саме тому планування ремонту займає так багато часу: треба визначитися з кольоровою гамою та стилем інтер’єру, підібрати відповідні меблі та декор, не забути про сучасні та функціональні міжкімнатні двері. Останні відіграють чималу роль у створенні ідеального дизайну помешкання, адже виконують не лише практичну функцію, а й здатні стати справжньою «родзинкою» кімнати. Вдало підібрані двері доповнять інтер’єр. аша оселя виглядатиме, без перебільшень, чарівно та гармонійно.

Якими мають бути хороші двері? Звичайно ж, максимально надійними, міцними, виконаними з безпечних матеріалів. Окрім того, вони мають легко відкриватися та закриватися, не ламатися з часом. Купити двері, які б відповідали всім цим вимогам реально – на сучасному ринку можна знайти будь-які варіанти. Але щоб вибір був максимально вдалий, давайте ознайомимося з основними конструкціями дверей.

Види міжкімнатних дверей

Добре знайомою та відомою усім є класична розпашна конструкція, коли двері відкриваються всередину кімнати або назовні.

Та існують і більш цікаві, сучасні варіанти:

  • Приховані двері – цей варіант повністю відповідає свої назві. Завдяки особливостям конструкції та використанню правильної фурнітури такі двері дійсно залишаються практично невидимими. Саме прихований варіант – чудовий вибір для невеликих кімнат або приміщень, з яких є декілька виходів.
  • Розсувні двері – при відкриванні, розсуваються в обидві або в одну сторону (залежно від особливостей конструкції). Дуже часто їх обирають для віталень. Таке рішення виглядає дуже стильно, допомагаючи створити вдалий інтер’єр.
  • Складні двері – закриваються способом складання. Найкраще підходять для вітальні та кухні, гармонійно виглядають в сучасних квартирах.

За матеріалом виготовлення, міжкімнатні двері бувають скляними, дерев’яними, пластиковими, із МДФ та шпону. Варіанти з дерева — чудове рішення для інтер’єрів в класичному стилі, тоді як скло – невід’ємний елемент мінімалізму. Шпоновані двері, в свою чергу, є достатньо популярними завдяки екологічності та помірній ціні. Вони виготовлені на основі дерева, тому не виділяють токсинів в повітря та підходять навіть для дитячої кімнати.

Наостанок – важлива порада для всіх, хто хоче купити міжкімнатні двері у Львові. Надавайте перевагу перевіреним салонам – це буде гарантією якості. Надійні та досить недорогі двері можна знайти в компанії «Центр Дверей». Перевагою цієї компанії є висока якість всієї продукції та регулярні знижки.

Бажаємо вам вдалого ремонту!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *