Переваги сонячних колекторів

З розвитком опалювальних технологій для опалення і забезпечення гарячою водою будинку можна використовувати сонячну енергію, запаси котрої безмежні. Інтенсивності сонячного випромінювання і тривалість залежить від пори року, кліматичних умов, а також географічного розташування. Середня інтенсивність сонячного випромінювання в Східній Європі становить 900-1100 кВт · год/м² за рік.

Якісне обладнання ви завжди зможете замовити на цьому сайті. Саме правильне електроживлення дозволить гарантувати довговічність і ефективність електросистеми в вашому домі. Найсучасніші технології дозволили створити рішення, які можуть легко бути використані в вашому домі. досить зробити замовлення на сайті, який буде виконаний максимально швидко.

Сонячні панелі являють собою технічне обладнання, яке поглинає сонячне випромінювання, перетворюючи в тепло за допомогою теплоносієм, яке нагромаджується в спеціальний солярний бак або через теплообмінник в підлогове опалення, спеціально акумулятор або для підігріву води. Колектори сконструйовані саме так, щоб енергія вловлювалася і використовувалася максимально ефективно.

Переваги:

·         ефективне і економічне теплоі енергія;

·         колектори зроблені з матеріалів, які широко використовуються в авіації;

·         широкі можливості монтажу;

·         тривалий термін експлуатації сонячних панелей, гарантія від виробників 8-12 років.

Принцип побудови плоских сонячних панелей:

·         Корпус виконаний з алюмінію або сплаву алюмінію з магнієм;

·         поглинаючої поверхні, виготовленого з алюмінію або міді;

·         захисне скло – ударостійке;

·         мідні труби, що забезпечують повну теплову потужність.

Крім плоских колекторів в ринку доступні вакуумнотрубчесті сонячні панелі, переваги яких можна відчути при більш низькій температурі. Вакуумних колекторів збірник тепла відділений від навколишнього середовища вакуумному просторі, що дозволяє практично повністю запобігти втратам тепла в довкілля від конвекції. Так як загальний коефіцієнт втрати вакуумного колектора невеликий, теплоносій в ньому нагрівається до 120-160 ° C. Правильно встановлена ​​солярна система забезпечує до 60% від загального річного споживання енергії, яку вживають для гарячої води. В інший період систему рекомендується поєднувати з іншими опалювальним устаткуванням, наприклад газовим або дров’яником котлом. Потужність панелі можна збільшити за рахунок збільшення загальної площі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *