Який стабілізатор напруги купити для квартири?

Причин багато, однієї з найбільш поширених, є нерівномірний розподіл навантаження по фазах, в результаті чого, в одному під’їзді чи будинку напруга занижена, а в іншому, навпаки, підвищений. Усунути названі ризики можливо за допомогою спеціальних приладів. Найдоступнішим є стабілізатор напруги для квартири, який не займе багато місця, але при цьому справно виконуватиме свою функцію.

Стабілізатор напруги для квартири — це пристрій, завданням якого є забезпечити необхідний рівень напруги в квартирі, при коливаннях вхідної напруги і захистити використовувану в квартирі побутову техніку і споживачі електричного струму від проблеми нестабільної напруги (перепадів, стрибків, сплесків і т.д.).

Щоб обрати надійний прилад, необхідно буде враховувати декілька важливих параметрів. Лише у цьому випадку стабілізатор буде функціонувати правильно та виконувати завдання, крім цього цінові аспекти також будуть важливими.

Результат пошуку зображень за запитом "стабілізатор напруги для квартири"

В першу чергу необхідно визначитися з кількістю фаз.

Стабілізатор напруги однофазний для квартири — необхідно використовувати якщо мережа однофазная — 220 Вольт. У більшості квартир, використовується саме однофазна мережа. Визначити кількість фаз можна по типу лічильника (однофазний або трифазний), або за кількістю заведених в квартиру проводів, — при однофазної мережі це два або три дроти (1 — фаза, 2 — нуль і 3 — заземлення).

Стабілізатор напруги трифазний для квартири — встановлюється при трифазної мережі 380 Вольт, тобто якщо в квартиру заведені і використовуються три фази (при трифазної мережі це чотири або п’ять проводів: 1 — фаза А, 2 — фаза В, 3 — фаза С, 4 — нуль і 5 — заземлення).

Далі визначаємось, які більш необхідні підлогові або настінні . Ті стабілізатори, які розташовуються на підлозі є недорогими, але з істотним недоліком — займає значне місце та заважає купою дротів. Настінні вищі у ціновому сегменті, та можуть займати мінімум простору.

Обов’язковим параметром для вибору є потужність такого приладу. Цей критерій вбираєв себе показники кількісті домашньої електротехніки та їх сумарну потужність. Напргуа у електрощитку також повинна враховуватись.

Не менш важивий параметр — точність, адже коли менші похибки в функціонуванні стабілізатора, тим оптимальніший допустимий поріг — 2%.

Види стабілізаторів також впливають на вибір, серед них називають: механічні, електронні, компенсаційні, ферорезонансні стабілізатори напруги.

Далі важливо ознайомитися з виробниками та відгуками про них та їх продукцію. Зазвичай фахівці радять зупинятися на європейських або вітчизняних приладах, відмовившись від аналогів китайського виробництва.

Крім цього спеціалісти рекомендують віддавати перевагу металевим моделям, вони більш надійні і міцні.

Своє значення мають також додаткові характеристики: вентиляція, гранично-допустимий інтервал напруги, метод управління, та чи є можливість самостійно встановлювати настройки, який вид котушки, чи має пристрій конденсатор, матрицю, мікроконтролер.

Цінова політика у питанні придбання саілізатора напруги теж має важливе значення.

Але спершу необхідно опиратись на технічні показники. У випадку коли особливих коливань та відключень немає, все одно стабілізатор напруги стане у нагоді.

За продажами в 2016 році, самий популярний стабілізатор напруги для квартири була модель, тм «Елекс», Ампер 12-1/40 на 9 кВт.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *