Proverka Gogetlinks 275126". За якими принципами працює система Prozorro | Альтернативные источники энергии

За якими принципами працює система Prozorro

У процесі розвитку технологій їх активно впроваджують у систему держуправління. Тепер провести тендери для здійснення державних закупівель можна онлайн через веб-портал Prozorro. Це офіційна платформа, яка була створена з ініціативи уряду, комерційних та державних організацій, а також установ та підприємців.

Вона розроблена відповідно до законодавства України, щоб забезпечити прозорість проведення торгів. Перш, ніж розпочати роботу, потрібно ознайомитися з чинним законом України «Про публічні закупівлі». Так вдасться уникнути проблем у роботі з ресурсом.

Принципи системи Прозорро

Даний веб-портал є своєрідною базою даних у режимі онлайн. Працювати з нею можуть лише ті учасники, які дотримуються законів держави. Перш, ніж брати участь у тендерах, потрібно зареєструватися через один із майданчиків. Найбільш популярною є біржа України https://www.ueex.com.ua/eng/ueex/sections-council/representatives-natural-gas/ , яка має високий позитивний рейтинг. Її репутацію можна відстежити за відгуками учасників сервісу, що користуються ним.

Прозорро розроблено для забезпечення безпеки та прозорості державної закупівлі. Це необхідно для запобігання можливості стороннього втручання у процес. Таким чином, усі учасники захищені від корупції чи шахрайства. Держава не може відхилити заявку без вагомих причин, оскільки у процесі всі користувачі приховані:

  1. Усі дії прозорі. Прозорро дасть можливість стежити за поточним тендером, або тими, які проходили раніше.
  2. Забезпечення живої конкуренції.Усі закупівлі здійснюються за рахунок коштів платників податків. Чим більше учасників процесу, тим більша економія.
  3. «Золотий трикутник». У процесі проведення торгів враховуються інтереси трьох сторін: замовника, учасника, держави.

Аукціон Прозорро є зворотнім. Тут переможцем стане не той, хто першим подав заявку, а той, хто запропонував найменшу вартість. Так як боротьба йде за договір на постачання послуг чи товарів, важливо перевірити відповідність усім умовам, що висловлені замовником.

Яким чином забезпечують прозорість дій

Ресурс Прозорро створено відповідно до законодавства держави, саме так, як прописано в Законі «Про публічні закупівлі». Там є пункти, в яких описано процес закупівель через інтернет, а також є положення про конкуренцію та процес проведення переговорів.

Попередньо компанія, організація чи установа реєструється через спеціальні майданчики, що працюють за єдиними тарифами. Після цього користувач потрапляє до бази та отримує доступ до системи Прозорро. В особистому кабінеті можна переглянути та вивчити результати попередніх тендерів, щоб розібратися в особливостях ведення торгів.

Коли з’явиться пропозиція від замовника, учаснику прийде автоматичне сповіщення. Важливо уважно вивчити всі умови, які необхідні замовнику та дотриматися всіх пунктів у своїй заявці. Всі учасники приховані, таким чином забезпечується повна анонімність.

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *